Następny mecz:  Chelsea  -  Barcelona     ·  Dziś o 20:45  ·  1. mecz 1/8 finału Liga Mistrzów Canal +   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Sergio Romero: Nawet Messi nie strzeli 20 bramek w meczu

 12 października 2017, 16:04

 Julia Cicha

Źródło: Mundo Deportivo

 20 komentarzy

Po awansie reprezentacji Argentyny na mistrzostwa świata niektórzy zawodnicy udzielili wypowiedzi dla mediów. Jednym z nim był Leo Messi, gwiazda spotkania z Ekwadorem. Sergio Romero również udzielił krótkiego wywiadu, w którym pochwalił napastnika Barcelony.

− Nikt nie kwestionuje Messiego. Wymaga się, by strzelał 20 bramek na mecz, ale to jest niemożliwe nawet dla niego, a jest najlepszy na świecie. Kiedy go potrzebujemy, pojawia się. Poprowadził zespół i ponownie zrobił coś niezwykłego. Jesteśmy dumni z tego, że jest Argentyńczykiem – powiedział bramkarz.

− Mamy nadzieję, że zespołowi uda się grać tak, jak chce tego trener, i dobrze zagramy na mistrzostwach. Trudne chwile i stres są już za nami. Mamy czas na pracę, damy z siebie wszystko, by zagrać jak najlepiej. Mam nadzieję, że uda nam się osiągnąć sukces - dodał zawodnik Manchesteru United.

Romero uważa również, że Argentyna znalazła się w obecnej sytuacji z wielu powodów. − Ostatnie wydarzenia przelały czarę. Teraz zaczynamy od nowa, będziemy wspólnie budować drużynę. Oby była ona jak reprezentacja Brazylii. Mam nadzieję, że damy Argentynie wiele radości.

Udostępnij:

Komentarze (20)

Gorące tematy