Następny mecz:  Valencia  -  Barcelona     ·  Niedziela, 26 listopada 20:45  ·  13. kolejka La Liga   ·  Transmisja: Eleven Sports 1   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Czwarty mecz z rzędu bez straty gola

12 września 2017, 23:21

Źródło: Sport

22 komentarze

Marc-André ter Stegen jest jednym z bohaterów początku obecnego sezonu. W czterech meczach z rzędu nie stracił ani jednej bramki.

Postawa bramkarza w dzisiejszym meczu z Juventusem była jednym z czynników, które zdecydowały o zwycięstwie Katalończyków. W pierwszej połowie Niemiec wybronił trzy groźne strzały zawodników rywali, kiedy Barça nie weszła jeszcze na dobre w spotkanie.

Gra ter Stegena przyczyniła się do późniejszego wyjścia na prowadzenie Barcelony, która zdobyła pierwszego gola dzięki Messiemu. Bramkarz dobrze spisywał się także w drugiej połowie, obronił m.in. uderzenia Dybali. Był to czwarty mecz Barcelony bez straty gola, a ter Stegen może powoli zacząć myśleć o poprawieniu rekordu Claudio Bravo (755 minut bez puszczonej bramki).