Następny mecz:  Deportivo  -  Barcelona     ·  Niedziela, 29 kwietnia 20:45  ·  35. kolejka La Liga Eleven Sports 1   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Rozpoczyna się drugi tydzień treningów [WIDEO]

 17 lipca 2017, 11:32

 Łukasz Lewtak

Źródło: Mundo Deportivo

 18 komentarzy

Piłkarze FC Barcelony rozpoczęli drugi tydzień treningów. W pierwszych poniedziałkowych zajęciach, które przez pierwszy kwadrans były otwarte dla mediów, nie wzięli udziału zmagający się z urazami Rafinha i Gerard Deulofeu.

Podobnie jak w poprzednim tygodniu dziś pod okiem Ernesto Valverde ćwiczyło pięciu piłkarzy Barçy B: Adrià Ortolá, Sergi Palencia, Marc Cucurella, Carles Aleñá i Vitinho. Jeśli chodzi o graczy pierwszej drużyny, to na poniedziałkowym porannym treningu, oprócz kontuzjowanych Rafinhi i Deulofeu, zabrakło jedynie Nélsona Semedo (dołączy do zespołu tuż przed wyjazdem Barçy do USA) oraz Andre Gomesa i Marca-André ter Stegena, którzy rozpoczną pracę z Ernesto Valverde po zakończeniu amerykańskiego tournée Dumy Katalonii.

Przypomnijmy, że dziś o 12:30 odbędzie się konferencja prasowa Ernesto Valverde i Roberta Fernándeza, na której możemy dowiedzieć się o szczegółach dotyczących wzmocnienia kadry Barçy przed nadchodzącym sezonem.

Udostępnij:

Komentarze (18)

Gorące tematy