Następny mecz:  Deportivo  -  Barcelona     ·  Niedziela, 29 kwietnia 20:45  ·  35. kolejka La Liga Eleven Sports 1   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Ander Herrera: Plotki o Barcelonie są nieprawdziwe

 16 lipca 2017, 19:30

 Julia Cicha

Źródło: Goal.com

 8 komentarzy

Ander Herrera po raz kolejny zaprzeczył plotkom transferowym, łączącym go z Barceloną. Pomocnik nie zamierza odchodzić z Manchesteru United.

− Nie ma w tych plotkach nic prawdziwego, jestem bardzo szczęśliwy w United. Czuję się doceniony i skupiam się na grze w tej drużynie – powiedział Hiszpan, a następnie odniósł się do zbliżającego się Superpucharu Europy: „Real to najlepszy obecnie zespół, wygrał Ligę Mistrzów dwa razy z rzędu, ale Superpuchar zawsze jest dla nas motywacją. Ten mecz będzie dla nas dobrym testem”.

Herrera skomentował również powrót Manchesteru United do Ligi Mistrzów: − było to niezwykle ważne dla klubu, będziemy teraz jedną z drużyn walczących o to trofeum. Jesteśmy silną ekipą z pragnącym zwycięstw trenerem.

Zawodnik żałuje, że nie może grać w jednej drużynie z Moratą: − oczywiście, że myślałem o grze razem z nim, było całkiem blisko, bo oba zespoły negocjowały transfer. Szkoda, że nie przeszedł do nas, ale życzę mu wszystkiego najlepszego.

Udostępnij:

Komentarze (8)

Gorące tematy