Następny mecz:  Deportivo  -  Barcelona     ·  Niedziela, 29 kwietnia 20:45  ·  35. kolejka La Liga Eleven Sports 1   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Pedro León: Ze względu na moją przeszłość wolę, by to Real zdobył mistrzostwo

 19 maja 2017, 16:00

 Julia Cicha

Źródło: Mundo Deportivo

 17 komentarzy

Pedro León wziął udział w programie "El Partidazo", w którym powiedział, że ze względu na swoją przeszłość w Realu Madryt wolałby, by to Królewscy sięgnęli po mistrzostwo.

− Więcej uwagi poświęca się spotkaniu Málagi, ale my też postaramy się wykonać naszą pracę i sprawić psikusa Barcelonie. To ona jest faworytem, ale nam udało się zremisować na Bernabéu. Teraz spróbujemy na Camp Nou – powiedział gracz Eibaru.

− Ze względu na moją przeszłość oczywiście bardziej mnie ciągnie w kierunku Realu. Zawsze byłem jego fanem, ale teraz jestem oddany Eibarowi. Nie żałowałem odejścia z Realu, jestem wdzięczny za okazane mi zaufanie. Mój sezon w Madrycie nie był dobry, ale odszedłem z powodów niezwiązanych z zarządem, jestem mu wdzięczny za to, jak mnie potraktował – dodał Pedro León.

Zawodnik zapewnił również, że nie kontaktował się ostatnio z kolegami z Realu, określił José Mourinho jako „specyficzną osobę”, oraz wyraził chęć strzelenia gola Barcelonie: − chcę strzelić nie dlatego, że to Barca, ale dlatego, że mam już na koncie 10 bramek i jest to dla mnie dobry sezon.

Udostępnij:

Komentarze (17)

Gorące tematy