Następny mecz:  Sevilla  -  Barcelona     ·  Sobota, 21 kwietnia 21:30  ·  Finał Puchar Króla Canal + Sport 2   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Luis Suárez: Jesteśmy Barceloną i zawsze walczymy

 20 kwietnia 2017, 12:30

 Dariusz Maruszczak

Źródło: Mundo Deportivo

 37 komentarzy

Barcelonie nie udało się wczoraj wygrać z Juventusem i odpadła w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Blaugrana musi się teraz maksymalnie skupić na rozgrywkach ligowych, ponieważ już za trzy dni czeka ją pojedynek z Realem Madryt na Bernabéu. Zwycięstwo jest niezbędne, by Barça mogła liczyć na mistrzostwo Hiszpanii.

Luis Suárez podzielił się swoją refleksją na temat tych spotkań na jednym z portali społecznościowych, gdzie umieścił zdjęcie oprawy kibiców ze starcia z Juventusem. Napastnik zapewnił, że drużyna zawsze walczy, i podziękował fanom za ich wsparcie we wczorajszym meczu.

„Ciężko jest rozmawiać o tej nocy, ale jeśli czegoś się w życiu nauczyłem, to tego, żeby walczyć i nigdy się nie poddawać. Drużyna robiła, co mogła, nie można jej nic zarzucić” – napisał Suárez.

„Dziękuję wszystkim, którzy wierzyli i wspierali nas do samego końca. Teraz odpoczniemy i będziemy myśleć o tym, co nadchodzi. Jesteśmy Barceloną i zawsze walczymy. Forca Barca!” – dodał El Pistolero.

Udostępnij:

Komentarze (37)

Gorące tematy