Następny mecz:  Deportivo  -  Barcelona     ·  Niedziela, 29 kwietnia 20:45  ·  35. kolejka La Liga Eleven Sports 1   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Pirlo: Obecny Juventus jest w stanie wyeliminować Barcelonę

 20 marca 2017, 12:36

 Łukasz Lewtak

Źródło: Sport

 35 komentarzy

Andrea Pirlo, który dwa lata temu w barwach Juventusu rywalizował z Barceloną w berlińskim finale Ligi Mistrzów, a teraz gra w Nowym Jorku, wypowiedział się na temat zbliżającego się dwumeczu Blaugrany ze Starą Damą w 1/4 finału Champions League.

– Obecny Juventus jest w stanie wyeliminować Barcelonę. Te mecze będą się różnić od ostatniego finału. Minęły tylko dwa lata, ale to inny Juventus i inna Barcelona. Poza tym teraz nie będą grały ze sobą w finale, ale w dwóch spotkaniach. Trzeba myśleć o tym, że jest to 180 minut, podczas których moim zdaniem obejrzymy dobrą piłkę – powiedział Andrea Pirlo.

– Juventus ma bardzo silną drużynę i jeśli chce się dojść do finału, trzeba grać z najlepszymi. Nie uważam, aby Juventus był zespołem w budowie. Ma wspaniałych zawodników i chodzi o to, że szukają równowagi, aby móc wykorzystać swoich czterech ofensywnych piłkarzy. Fundamentalny pod tym względem jest Mandžukić – dodał włoski pomocnik.

Udostępnij:

Komentarze (35)

Gorące tematy