Następny mecz:  Deportivo  -  Barcelona     ·  Niedziela, 29 kwietnia 20:45  ·  35. kolejka La Liga Eleven Sports 1   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Luis Enrique: Andre Gomes będzie bardzo ważny dla Barcelony

 19 marca 2017, 23:42

 Julia Cicha

Źródło: Marca

 43 komentarze

Luis Enrique pogratulował zawodnikom zwycięstwa z Valencią. Trener nie uważa, by utrata kolejnej bramki po stałym fragmencie gry była dużym problemem.

Mecz: Było to atrakcyjne dla wszystkich spotkanie, obie drużyny miały okazje aż do końca. Zagraliśmy dobrze, z Valencią zawsze trzeba się postarać. Dziś udało nam się stworzyć wiele okazji bramkowych i wyższy rezultat byłby normalny. Jestem zadowolony, bo zdobyliśmy trzy punkty w meczu z trudnym przeciwnikiem. Wiedzieliśmy, że Valencia może odrobić stratę, nie chcieliśmy być zbyt pewni siebie.

Stałe fragmenty gry: Taka jest piłka, czasem przy ponad stu rzutach rożnych nie stracimy żadnej bramki, teraz trafiły nam się trzy z rzędu. Dzisiejszy gol jest zasługą rywali. Nasi piłkarze byli zaangażowani w akcję, na pewno przerwiemy tę serię.

Andre Gomes: Jestem przeszczęśliwy z powodu jego bramki. To najlepszy punkt wieczoru. Nie mam wątpliwości co do jego potencjału, ma warunki fizyczne i umiejętności. Zjednoczeni jesteśmy silniejsi, jestem zadowolony, że kibice go wspierają. Gomes będzie w przyszłości bardzo ważnym zawodnikiem w Barcelonie.

Iniesta: To świetna wiadomość, że jest w formie. Stracił wiele meczów przez kontuzje, ale teraz możemy oglądać go w najlepszym wydaniu. Mam nadzieję, że nacieszy się grą w reprezentacji i wróci jeszcze lepszy.

Taktyka: Przyswoiliśmy już 3-4-3, wymaga to od nas ryzyka, ale nie większego niż np. przy 4-3-3.

Messi: Pobił wszystkie rekordy, świetnie się go ogląda. Jest poza zasięgiem wszystkich. W przyszłości będzie nam go brakowało.

Rotacje: To niemożliwe, żeby któryś z piłkarzy był w stanie rozegrać w kwietniu dziewięć spotkań. To będzie trudny miesiąc, bo występujemy we wszystkich rozgrywkach. Nie mam zamiaru zdradzać nic Allegriemu.

Udostępnij:

Komentarze (43)

Gorące tematy