Znamy terminarz meczów 1/4 Pucharu Króla

12 stycznia 2012, 20:53

Kuba

Sport, Mundo Deportivo

29

10258

Podziel się

Do infomacji podane zostały już podane dokładne daty i godziny spotkań ćwierćfinałowych Pucharu Króla. Jeśli Barça dopełni formalności to swój pierwszy meczo o półfinał z Realem Madryt zagra już w najbliższą środę.

Na stronie Hiszpańskiej Federacji Piłkarskiej (RFEF) opublikowane zostały godziny spotkań ćwierćfinałowych Pucharu Króla. I choć Real Madryt teoretycznie czeka jeszcze na swojego rywala, to znana jest już dokładana data najbliższych dwóch meczów Królewskich.

Jeśli dzisiaj Barcelona dopełni formalności, pierwszy mecz ćwierćfinałowy rozegra w środę 18 stycznia o godzinie 22 na Santiago Bernabéu. Rewanż odbędzie się tydzień później (25 stycznia), o tej samej godzinie na Camp Nou.

Lokalny rywal Barçy, z którym ostatnio przyszło jej się mierzyć – Espanyol w ćwierćfinale zmierzy się z rewelacją tych rozgrywek – trzecioligowcem Mirandés. Pierwszy pojedynek odbędzie się w Barcelonie (17 stycznia, o 21), zaś rewanż również dokładnie tydzień później (24 stycznia o 21).

W trzecim z czterech meczów ćwierćfinałowym starcie walenckich klubów. Valencia zmierzy się z Levante. Oba spotkania odbędą się w czwartek – pierwsza na Mestalla 19 stycznia o 21:30, zaś rewanż na stadionie Levante 26 stycznia, również o 21:30.

Na dobrą sprawę jedyna niewiadoma dotycząca zestawiania ćwierćfinału wiąże się z rywalizacją Albacete i Athletiku Bibao. W pierwszym spotkaniu, na boisku drugoligowca padł remis 0:0. Na zwycięzcę z tej rywalizacji czeka już Mallorca, która pierwszy mecz rozegra na wyjeździe (19 stycznia, 20), zaś rewanż Son Moix (26 stycznia, 20).