Znamy terminarz meczów 1/4 Pucharu Króla

12 stycznia 2012, 20:53

Kuba

Sport, Mundo Deportivo

29

10759

Podziel się

Do infomacji podane zostały już podane dokładne daty i godziny spotkań ćwierćfinałowych Pucharu Króla. Jeśli Barça dopełni formalności to swój pierwszy meczo o półfinał z Realem Madryt zagra już w najbliższą środę.

Na stronie Hiszpańskiej Federacji Piłkarskiej (RFEF) opublikowane zostały godziny spotkań ćwierćfinałowych Pucharu Króla. I choć Real Madryt teoretycznie czeka jeszcze na swojego rywala, to znana jest już dokładana data najbliższych dwóch meczów Królewskich.

Jeśli dzisiaj Barcelona dopełni formalności, pierwszy mecz ćwierćfinałowy rozegra w środę 18 stycznia o godzinie 22 na Santiago Bernabéu. Rewanż odbędzie się tydzień później (25 stycznia), o tej samej godzinie na Camp Nou.

Lokalny rywal Barçy, z którym ostatnio przyszło jej się mierzyć – Espanyol w ćwierćfinale zmierzy się z rewelacją tych rozgrywek – trzecioligowcem Mirandés. Pierwszy pojedynek odbędzie się w Barcelonie (17 stycznia, o 21), zaś rewanż również dokładnie tydzień później (24 stycznia o 21).

W trzecim z czterech meczów ćwierćfinałowym starcie walenckich klubów. Valencia zmierzy się z Levante. Oba spotkania odbędą się w czwartek – pierwsza na Mestalla 19 stycznia o 21:30, zaś rewanż na stadionie Levante 26 stycznia, również o 21:30.

Na dobrą sprawę jedyna niewiadoma dotycząca zestawiania ćwierćfinału wiąże się z rywalizacją Albacete i Athletiku Bibao. W pierwszym spotkaniu, na boisku drugoligowca padł remis 0:0. Na zwycięzcę z tej rywalizacji czeka już Mallorca, która pierwszy mecz rozegra na wyjeździe (19 stycznia, 20), zaś rewanż Son Moix (26 stycznia, 20).

Szukaj więcej ciekawostek na naszym Facebooku
   

Odwiedź nowy dział La Rambla!

Dyskutuj z innymi użytkownikami nie tylko o futbolu

Rozrywka