Następny mecz:  Barcelona  -  Malaga     ·  Sobota, 21 października 20:45  ·  9. kolejka La Liga   ·  Transmisja: Eleven   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Barcelona - Saragossa: najlepsze, najgorsze

20 listopada 2011, 00:42

Looky

Źródło: Sport

53 komentarze

Najlepsze: Wartość defensywy w ataku.

Architektami goleady w meczu z Realem Saragossa byli środkowi obrońcy - Gerard Piqué i Carles Puyol. Pewni w obronie i aktywni w ataku. Piqué zdobył pierwszą bramkę meczu po dośrodkowaniu Xaviego z rzutu wolnego. W drugiej połowie gola dołożył Puyol, który w polu karnym walczył jak lew, aż w końcu pokonał Roberto. Kapitan Barçy bliski był zdobycia gola już w pierwszej połowie spotkania, wówczas jednak, po rzucie rożnym, nie trafił czysto w piłkę.

Najgorsze: Niska frekwencja.

Kibice Barcelony z reguły są ze swoim zespołem, ale zdarzają się momenty, gdy brakuje im entuzjazmu. Tym razem niewielkim usprawiedliwieniem może być deszcz, który jeszcze popołudniu padał w Barcelonie, ale mimo to, drużyna Guardioli daje wystarczająco dużo powodów, by wspierać ją w każdym meczu. Tylko 66 692 widzów oglądało spotkanie z Realem Saragossa i jest to najgorszy wynik jeśli chodzi o frekwencję na Camp Nou w tym sezonie. Trudno nie oprzeć się wrażeniu, że ta Barça zasługuje na więcej. Dla tych, którzy przyszli na stadion, nagrodą były cztery gole ich ulubieńców.